Arıza Tespit

Sürekli olarak gelişen otomotiv sektörü, bizlere son sistemli araçların da kazandırılmasını sağladı. Artık birçok araç beyin merkezi ile satışa sunuluyor. Peki araç beyni nedir? ECU VE ECM sırasıyla ( araç kontrol unit )( araç kontrol modülü ) halk arasında araç beyni olarak da bilinmektedir. ECU aracın motorundan sorumludur. Bu bağlamda ECU motorun çalışma şartlarını denetlemekte ve parametrik hesaplar ile değişkenleri ayarlamaktadır. Bununla birlikte aracın fren siteminden airbag donanımlarına kadar birçok yönetimi araç beyni sağlamaktadır. Bu bağlamda da aracınızın beyni oldukça önemlidir. Peki arıza tespit nedir?
Firmamızın sunmuş olduğu arıza tespit hizmetinde araçlarınızın beyni kontrol edilir? Şanzıman beyni arıza kontrolü, araç beyni parçaları kontrolü, elektronik aksam arıza kontrolü gibi beyni dahil eden bütün aksamlar kontrol edilmektedir. Arıza tespit hizmetimizde son teknoloji ile üretilmiş özel diagnostic cihazlar kullanılmaktadır. Mükemmel bir teknoloji ile hizmete sunulan bu cihazlar beyin kontrolü yaparken oldukça hassas ve duyarlı olarak en ufak bir aksamdaki bile sorunu raporlamaktadır. Firmamız profesyonel ekibi ve son sistemli profesyonel diagnostic cihazları ile arıza tespit hizmeti vermeye devam etmektedir.

Son Sistemli Diagnostic Cihazlar İle Arıza Tespit

Araç alım satımında veya kullanmakta olduğunuz araçta beyin kontrolü yaptırmayı mı düşünüyorsunuz? Binlerce lira zarara uğramadan önce bize danışmayı ihmal etmeyin. Aracınızın arıza tespit testini yaparak sizlere aracınızın beyni hakkında detaylı bir rapor sunalım. Kullanmış olduğumuz son sistemli diagnostic cihazlarla bunu profesyonel bir şekilde yapan bir firma olarak bize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Hem siz mağdur olmayın hem de aracınızın arıza kontrolünü yaparak araç beyninizi kontrol edelim ve oluşabilecek aksaklıkların önüne geçelim. Peki arıza tespit hizmetimizde ne yapıyoruz? Arıza tespit hizmetimizde;

  • Şanzıman beyni arıza kontrolü yapılır.
  • Araç beyni parça kontrolleri yapılır.
  • Airbag beyni arıza kontrolü yapılır.
  • Elektronik aksam arıza kontrolü yapılır.

Son sistemli diagnostic cihazların kullanımı ile yapılan arıza testi sonucu detaylı bir şekilde sizlere raporlanmaktadır. Bu rapor doğrultusunda siz de aracınızın beyni hakkında fikir sahibi olabilir ve oluşabilecek aksaklıkların önüne geçebilirsiniz.

Arıza Tespit Fiyatları

İstanbul Arıza Tespit

OTOMECEK
Arıza Tespit

İstanbul'da 45.000 'den fazla araçların oto ekspertizini yapan OTOMERCEK Ekspertiz'i seçmeniz için bir çok seçeneğiniz bulunmaktadır.

Güvenilir Rapor
Araçların en ince detaylarını son teknolojik cihazlar ve uzman kadromuz ile sizlere sunmaktayız.

Detaylı Rapor
En detaylı ve kapsamlı rapor sunmanın yanında uzmanımız size raporun detaylarını açıklamaktadır.

Sertifakalı Ekspertiz
Otomecek, hizmetini daha kaliteli yapmak adına ISO 9000 sertifasının yanında bir çok sertifikaya sahiptir.

Tarafsız Rapor
Alanında uzman kadromuz tarafsız bilgileri yanında cihazların verdiği verilerin dışına çıkmadan raporlanır.

Uygun Fiyat
Oto Mercek, araçlarınızı en uygun fiyatlara seçeceğiniz paket fiyatlara iç – dış ekspertinizi yapmaktadır.

Size En Yakın Şube
İstanbul’un birçok farklı şubeleri ile size en yakın olan şubemizden ekspertiz hizmetini yaptırabilirsiniz.

Binlerce Referans
Uzun yıllarca edindiği bilgi ve tecrübe ile 45000’den fazla araç sahibinin referansına sahibiz.

Uzman Kadro
Alanında kendini geliştirmiş uzman kadromuz ve son teknolojik cihazlar ile ekspertinizin yapılır.

Arıza Tespit
5 (100%) 6 Oy