Güngören Oto Ekspertiz

Son Teknolojik Cihazlar ve Alanında Uzman Kadromuz İle İstanbul'un Birçok İlçesinde Hizmetinizdeyiz.

İç – Dış Ekspertiz
Aracın iç aksamları ve dış aksamlarındaki en ufak detaylara kadar inceleme yapmaktadır.

Fren Testi
Bir aracın en önemli güvenliği fren sistemidir, aracın fren sisteminin en şekilde testi yapılır.

Süspansiyon Testi
Oto Mercek son sistemli teknolojik test cihazı Maha ile aracınızın amortisörlerinin testi yapılır.

Arıza Tespit
Aracınızın son sistemli Diagnostic Cihazlar ile aracın beyni hakkında detaylı bir rapor sunalım.

Boya Kaporta Testi
Oto Mercek aracınızın boya durumu ve kaporta durumunu güvenilir, detaylı rapor ile teslim edilir.

Motor Performans Test
Özel cihazlarımız ile motorunuzda ki en ufak arızayı, performansını etkileyen detaylar raporlanır.

Yanal Kayma Testi
Aracınızın fabrika çıkışındaki rot ayarına sadık olup olmadığının raporu detaylı sunulur.

Sonuç Raporu
Araç hakkında genel bilgiler sizlere uzmanımız tarafından anlatılır ve detaylı rapor sizlere teslim edilir.

Güngören Oto Eksperti̇z Fiyatları

İstanbul'un birçok ilçesinde OTOMERCEK Güngören Oto Eksperti̇z şubesi ile sizlere güvenilir, tarafsız ve detaylı rapor sunma ilkeleriyle sizlere hizmet vermektedir.

Full Paket Boya-Kaporta Motor-Mekanik Kurumsal Paket
Ücret 200 TL 100 TL 100 TL 120 TL

Neden OTOMECEK
Güngören Oto Eksperti̇zi
SEÇMELİSİNİZ?

İstanbul'da 45.000 'den fazla araçların oto ekspertizini yapan OTOMERCEK Bakırköy Oto Eksperti̇z'i seçmeniz için bir çok sebebiniz bulunmaktadır.

Güvenilir Rapor
Araçların en ince detaylarını son teknolojik cihazlar ve uzman kadromuz ile sizlere sunmaktayız.

Detaylı Rapor
En detaylı ve kapsamlı rapor sunmanın yanında uzmanımız size raporun detaylarını açıklamaktadır.

Sertifakalı Ekspertiz
Otomecek, hizmetini daha kaliteli yapmak adına ISO 9000 sertifasının yanında bir çok sertifikaya sahiptir.

Tarafsız Rapor
Alanında uzman kadromuz tarafsız bilgileri yanında cihazların verdiği verilerin dışına çıkmadan raporlanır.

Randevu ve Bilgi İçin

İstanbul ilinde Güngören oto ekspertiz hizmeti ile araçların iç dış ekspertizini, fren testini, boya kaporta testini, motor performansını detaylı güvenilir, tarafsız sonuçlarla hizmet alabilirsiniz. Son dönemde ikinci el oto alımı sıklıkla rastladığımız durumlardan biri haline geldi. Daha çok düşük bir fiyatla araç sahibi olmak isteyenlerin başvurduğu bu durumda, araç hakkında bilgi sahibi olmak için oto ekspertizlerine olan ilgi de artmaktadır. İkinci el oto alım ve satımında aracın yalnızca sorunsuz dış görünüşüne aldanmamalıyız. Birçok satıcının başvurduğu ‘‘doktordan temiz araba’’, ‘’ bayandan ikinci el araba’’ gibi ilanlara sakın ola kanmayın. Araç dışardan iyi durumda görünse de tecrübeli bir uzmana danışmadan karar vermeyin. Satın alacağınız aracı oto eksperlerine kontrol ettirerek, daha önceki yaşadığı sorunları öğrenebilir ya da aracı aldıktan sonra size çıkarabileceği sorunların raporunu alabilirsiniz. Böylelikle uzman bir oto ekspertizinin raporuna göre ya başka bir aracı tercih edebilir ya da aracın durumuna göre fiyatın düşürülmesini isteyebilirsiniz.

Güngören Oto Ekspertiz Hizmetleri

Her şeyde olduğu gibi bu durumda da en iyi ve en doğru bilgileri alabileceğimiz bir firmadır. Danışmalı, yatırımımızı verilen rapora göre yapmalıyız. Bu konuda en güvenilir, tarafsız uzmanlarla ve son teknoloji ürünlerle çalışan Güngören Oto Ekspertiz firmamız size en kaliteli hizmeti vermektedir.

İstanbul Güngören Oto Ekspertiz 

Oto mercek firması olarak size en yakın şubelerimizde bu konuda en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Tecrübeli ve uzman oto eksperlerimiz tarafından aracınız tepeden tırnağa kontrol edilirken, son teknoloji ürünleri ile işimizi en kaliteli bir şekilde yerine getirmekteyiz. Bu sayede aracınızın oto ekspertiz sonucunun doğruluğundan hiçbir şüphe duymaksızın araç alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu kontrol aşamasında aracınızın kapasitesi ve fiziki durumu, motor gücü testi, aracın performansı, ittirme gücü, fren durumu, kaporta ve boya kontrolleri, mekanik ve alt kontroller (aracın kaput içi mekanik durumu kontrolü), diagnostik kontroller gibi tespit ve analizler uzman oto eksperleri tarafından rapor edilir.

Aracın daha önceki arızasını tespit etmek ya da sonradan oluşabilecek arızaları önlemek için yapılan Diagnostik kontroller sayesinde aracın çalışmayan ya da yanlış çalışan sistemleri hakkında veri elde edilir. Tüm bu kontrol ve tespitler İstanbul Oto Ekspertiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Güngören Oto ekspertiz güvencesiyle araç alım satımınızı gönül rahatlığıyla yapabilirsini
z

Güngören Oto Ekspertiz
4.6 (91.11%) 9 Oy