Süspansiyon Testi

Araç alımı satımı yaparken veya kullanmakta olduğunuz aracı sürerken süspansiyon sistemi hakkında detaylı bir bilgiyi alamazsınız. Süspansiyon sistemi aracın sürüşlerinde anlaşılamayan sinsi bir sistemdir. Bu önemli sistemin test uygulamalarını yapan firmamız son sistemli teknolojik test cihazı Maha ile aracınızın amortisörlerinin sağlamlık kontrolünü yapar. Aynı zamanda bu hizmetimizde viraj demiri kontrollerini, amortisör ve yay kontrollerini, rot başı ve rot mili kontrollerini, salıncak kontrollerini, tekerlek bilyeleri kontrollerini, aks mili kontrollerini ve şaft kontrollerini sağlayarak sizlere detaylı bir raporla sunmaktayız.

Aracı sürerken kolay kolay fark edemeyeceğiniz bu önemli detayların tamamı son sistemli teknolojik cihazlarımız ile en ince ayrıntısına kadar incelenip raporlanıyor. Güvenli bir hizmet almak isteyen herkes firmamızın süspansiyon testleri ile araçlarındaki süspansiyon sisteminin raporlarını alabilirler. Güvenliğiniz içi profesyonel bir ekiple ve son sistemli teknolojik cihazlarımız ile %100 tespitler yapıp sizlere sunuyoruz. Aktarmış olduğumuz rapor doğrultusunda aracınızın süspansiyon sistemi hakkında detaylı bilgilere sahip oluyorsunuz. Bu bilgiler neticesinde önleminizi alıp güvenliğinizi sağlayabiliyorsunuz.

Üstün Teknoloji Cihazları İle Süspansiyon Testleri

Firmamız profesyonel personeller ile sizlere hizmet verdiği gibi aynı zamanda üstün teknoloji ile üretilmiş özel cihazları da bünyesinde barındırmaktadır. Bu özel cihazlar sayesinde süspansiyon testleri %100 tespit edilip bütün donanımlar en ince ayrıntısına kadar raporlanmaktadır. Teknoloji ile iç içe olan firmamız profesyonel ekibi ile sizlere mükemmel bir hizmet sunuyor. Sunduğumuz hizmet sayesinde siz de satın alacağınız aracın süspansiyon sistemi hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir veya kullanmakta olduğunuz araca bu doğrultuda bakım yaptırabilirsiniz. Profesyonel ekibi ve son sistemli üstün teknolojik cihazları ile firmamızın süspansiyon testi hizmetinde;

  • Amortisör ve yay kontrolleri yapılıyor.
  • Salıncak kontrolleri yapılıyor.
  • Rot mili ve rot başı kontrolleri yapılıyor.
  • Viraj demiri kontrolleri yapılıyor.
  • Aks mili kontrolleri yapılıyor.
  • Tekerlek bilyeleri kontrolü yapılıyor.
  • Şaft kontrolleri yapılıyor.

Bu kontrolleri son sistemli teknolojik cihazlarımız ve profesyonel ekibimizle sağlayarak sizlere %100 doğru raporlar sunmakta ve detaylı bilgiler vermekteyiz. Siz de profesyonel bir hizmet için gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

Süspansiyon Testi Fiyatları

İstanbul Süspansiyon Testi

OTOMECEK
Süspansiyon Testi

İstanbul'da 45.000 'den fazla araçların oto ekspertizini yapan OTOMERCEK Ekspertiz'i seçmeniz için bir çok seçeneğiniz bulunmaktadır.

Güvenilir Rapor
Araçların en ince detaylarını son teknolojik cihazlar ve uzman kadromuz ile sizlere sunmaktayız.

Detaylı Rapor
En detaylı ve kapsamlı rapor sunmanın yanında uzmanımız size raporun detaylarını açıklamaktadır.

Sertifakalı Ekspertiz
Otomecek, hizmetini daha kaliteli yapmak adına ISO 9000 sertifasının yanında bir çok sertifikaya sahiptir.

Tarafsız Rapor
Alanında uzman kadromuz tarafsız bilgileri yanında cihazların verdiği verilerin dışına çıkmadan raporlanır.

Uygun Fiyat
Oto Mercek, araçlarınızı en uygun fiyatlara seçeceğiniz paket fiyatlara iç – dış ekspertinizi yapmaktadır.

Size En Yakın Şube
İstanbul’un birçok farklı şubeleri ile size en yakın olan şubemizden ekspertiz hizmetini yaptırabilirsiniz.

Binlerce Referans
Uzun yıllarca edindiği bilgi ve tecrübe ile 45000’den fazla araç sahibinin referansına sahibiz.

Uzman Kadro
Alanında kendini geliştirmiş uzman kadromuz ve son teknolojik cihazlar ile ekspertinizin yapılır.

Süspansiyon Testi
5 (100%) 6 Oy