Yanal Kayma Testi

Satın almayı düşündüğünüz aracın yanal kayma test sonucunu sizlere sunarak aracınızın fabrika çıkışındaki rot ayarına sadık olup olmadığının raporunu sizlere sunuyoruz. Yanal kayma testinde aracın ilgili dingile ait tekerleğinde yürüme hızı ve sapması kontrol edilerek düz bir zeminde aracınızın kontrolleri yapılıyor. Rot ve aks kontrolleri aracın düz bir zemindeki bu ince hesaplamalarıyla sağlanıyor. Son sitemli teknolojik cihazların da yardımıyla bu testi sonuçlandıran firmamız, bu sayede aracınızın yanal kayma testini tamamlayıp sizlere detaylı bir şekilde sunuyor.

Hayati öneme sahip olan bu test sonucunda siz de bu donanımlardaki eksiliğin farkına varabilir ve can ve mal güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Profesyonel bir ekiple son sistemli teknolojik cihazlar yardımıyla testi sonuçlandıran firmamız yanal kayma test sonucu ile sizlere güvenli bir yolculuk sunacak. Direksiyonu bıraktığınızda ki sapma oranını yaptığı bu çalışmalar sonucu raporlayan firmamız sapmaya neden olan sorunların da detaylı bir şekilde analizini oluşturmakta ve sizlere sunmaktadır. Siz de işinin ehli olan firmamıza gelerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Yanal Kayma Test – Direksiyon Sapmasına Neden Olan Durumlar

Yanal kayma test sonucunda düz bir zeminde direksiyon sapma oranı hesaplanır, yukarıda sizlere aktardığımız bilgiler dahilinde yapılan bu ince çalışma sonucunda aracınızın düz bir zeminde ne kadar güvenilir olduğunu anlayabilirsiniz. Sapmaya neden olan sebeplerinde detaylı bir incelemesini yapan firmamız aks ve rot kontrolleri ile sizlere detaylı raporlar sunmakta ve yanal test kayma testi ile aracınızda sapmaya neden olacak tüm durumların analizini oluşturmaktadır.

Bu çalışma neticesinde siz de aracınızda sapmaya neden olabilecek aksaklıkları öğrenebilir ve bunların önüne geçebilirsiniz. Sizlere detaylı bir şekilde hizmet sunan firmamız, çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Profesyonel ekibiyle hizmetinizde olan firmamıza güvenebilirsiniz. Firmamız rot ayarı kaçıklıkları, ön düzen, rot ayarı durumu bilgilerini size sunarak sapmaya neden olabilecek bütün detayların analizini yapmakta ve raporlamaktadır. Sizlere sunduğumuz rapor neticesinde aracınızın yanal kayma testi hakkında detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Can ve mal güvenliğiniz için aracınızı yanal kayma testi ile değerlendirebilir ve buna göre önleminizi alabilirsiniz.

Yanal Kayma Testi Fiyatları

İstanbul Yanal Kayma Testi

OTOMECEK
Yanal Kayma Testi

İstanbul'da 45.000 'den fazla araçların oto ekspertizini yapan OTOMERCEK Ekspertiz'i seçmeniz için bir çok seçeneğiniz bulunmaktadır.

Güvenilir Rapor
Araçların en ince detaylarını son teknolojik cihazlar ve uzman kadromuz ile sizlere sunmaktayız.

Detaylı Rapor
En detaylı ve kapsamlı rapor sunmanın yanında uzmanımız size raporun detaylarını açıklamaktadır.

Sertifakalı Ekspertiz
Otomecek, hizmetini daha kaliteli yapmak adına ISO 9000 sertifasının yanında bir çok sertifikaya sahiptir.

Tarafsız Rapor
Alanında uzman kadromuz tarafsız bilgileri yanında cihazların verdiği verilerin dışına çıkmadan raporlanır.

Uygun Fiyat
Oto Mercek, araçlarınızı en uygun fiyatlara seçeceğiniz paket fiyatlara iç – dış ekspertinizi yapmaktadır.

Size En Yakın Şube
İstanbul’un birçok farklı şubeleri ile size en yakın olan şubemizden ekspertiz hizmetini yaptırabilirsiniz.

Binlerce Referans
Uzun yıllarca edindiği bilgi ve tecrübe ile 45000’den fazla araç sahibinin referansına sahibiz.

Uzman Kadro
Alanında kendini geliştirmiş uzman kadromuz ve son teknolojik cihazlar ile ekspertinizin yapılır.

Yanal Kayma Testi
5 (100%) 6 Oy