Title

Hizmetlerimiz

Mobil Oto Ekspertiz

İkinci el araç alım satımında ne yazık ki yaşanan mağduriyetler aracın ufak miktarlar ödenerek yapılması gereken ekspertiz testlerinden kaçınılmasıyla ortaya çıkıyor. On binlerce lira para saydığınız aracın ufak miktarlarla ekspertizinden kaçılması da büyük mağduriyetlere yol açıyor. Artık Mobil oto ekspertiz hizmeti ile bu mağduriyetleri yaşamayacaksınız. Çünkü firmamız satın alacağınız veya baktırmak istediğiniz araçların uzakta olsa bile çalışanlarımızca ekspertiz raporlarını size sunacak. Servisle veya sanayiyle uğraşmak istemeyenler firmamızın mobil oto ekspertiz hizmetinden yararlanarak nerede olurlarsa olsunlar araçlarının durumları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilecekler.

Mobil oto ekspertiz hizmetimiz sayesinden hem zamandan kazanacak hem de yaşayabileceğiniz mağduriyetlerin önüne geçmiş olacaksınız. Detaylı bir ekspertiz hizmeti sunan firmamız son teknolojik cihazların da yardımıyla sizlere detaylı bir hizmet sunmaktadır. Satın alacağınız arabanın boya ve kaporta durumu, alt takımı ve ön düzen durumu, motor performans testi, fren testi gibi birçok bilgiyi sizlere raporlayacak olan firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Mobil Oto Ekspertizin Ne Gibi Avantajları Var?

Ayağınıza gelen hizmet Mobil Oto Expertiz hizmeti, özellikle ikinci el araç alım satımında yaşayabileceğiniz mağduriyetleri önlerken, satın alma sürecini de hızlandırır. Sanayiyle veya servisle uğraşmanıza gerek kalmadan bir telefonla bize ulaşarak mobil ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Sizin için aracınızın bulunduğu adrese gelen firmamız, profesyonel ekibiyle ekspertiz hizmeti sunar. Bu sayede özellikle ikinci el araç alım satımında daha güvenli bir alım satım oluşturur.

Sizi yormadan sizin adınıza ekspertiz hizmeti veren ve araçtaki tüm aksamları kontrol eden firmamız, sunduğu bu detaylı hizmet ile güvenli bir şekilde araç alım satımı yapmanızı sağlar. Siz de küçük miktarlar vererek alacağınız bu hizmet ile binlerce lira zarardan kurtulabilir veya aracı gönül rahatlığı ile güvenerek alabilirsiniz. Hazırladığı detaylı raporu sizlere sunan firmamız bu hizmetiyle sizi oldukça memnun edecektir. Çalışmalarına profesyonel ekibi ve son sitemli teknolojik cihazları ile devam eden firmamız, güvenerek iş yapacağınız ekspertiz firmalarından biri olarak hizmet vermeye devam ediyor. Siz de bu hizmetimizden dilediğiniz an yararlanabilirsiniz